Den bez úrazu

18. 11. 2015

SAM 4840Ve čtvrtek 12. listopadu 2015 ožil velký sál Jupiter clubu spoustou dětí z druhých a třetích tříd základních škol.

Dům dětí a mládeže Velké Meziříčí zde pořádal vědomostně sportovní soutěž „Den bez úrazu". V několika soutěžích se utkalo osm družstev z jedné místní a čtyř okolních základních škol. Odborná porota, která byla složená ze zástupců městské policie, hasičů a záchranné služby, po sečtení bodů z jednotlivých úkolů udělila toto pořadí:

1. ZŠ Oslavická Velké Meziříčí
  2. ZŠ Mostiště
  3. ZŠ Křižanov

Děkujeme všem družstvům za účast a zástupcům záchranných složek za jejich objektivní hodnocení v soutěžních disciplínách.

Akce byla podpořeny z Grantového programu Zdravé město – Město Velké Meziříčí v roce 2015, projekt Zdravé děti ve zdravém městě.

SAM 4848SAM 4849SAM 4853