Den bez bolístek

18. 11. 2015

SAM 4866Pro děti z mateřských škol uspořádal dům dětí v pátek 13. listopadu 2015 obdobnou soutěž s názvem „Den bez bolístek".

Děti si například ve čtyřech úkolech měly možnost vyzkoušet, jaké to je být nevidomý nebo si ujasnit, co je pro ně bezpečné a kde jim nebezpečí naopak hrozí. I toto soutěžní klání hodnotila odborná porota.

Vítězství si z celé akce odnesla MŠ Sportovní Velké Meziříčí. Druhé místo obsadila MŠ Čechova Velké Meziříčí a třetí místo MŠ Lhotky.

Děkujeme všem družstvům za účast a zástupcům záchranných složek za jejich objektivní hodnocení v soutěžních disciplínách.

Akce byla podpořena z Grantového programu Zdravé město – Město Velké Meziříčí v roce 2015, projekt Zdravé děti ve zdravém městě.

SAM 4869SAM 4872SAM 4892