Vyjádřete svůj názor na hřbitov na Moráni

vn_velmez

Projekt eCitizen II (elektronický občan) se rozjede na webových stránkách města Velké Meziříčí v srpnu. Půjde o další novinku původem ze Skandinávie, díky níž se budou moci lidé prostřednictvím internetu vyjádřit k problémům ve městě. Prvním tématem bude hřbitov na Moráni.
Princip služby je založen na konceptu systému Valma finského města Tampere, který umožňuje jeho občanům sledovat a vyjadřovat se k rozhodnutím, dokumentům či plánům místní samosprávy. Skrze platformu »Váš názor« dostupnou na www.mestovm.cz vypíše město vybrané téma, dodá k němu veškeré potřebné a dostupné informace, materiály a dokumentaci. Občané si budou moci vše nastudovat a poté vyjádřit svůj názor na daný problém. Vstup do aplikace VÁŠ NÁZOR je z titulní strany webových stránek města případně i zde.

Více informací se dozvíte zde.