info box

Aktuality

Minižáci z Domu dětí a mládeže opět nenašli přemožitele

mini ledecV sobotu 14. 11. 2015 se konal další turnaj minižáků v miniházené. Tentokrát jsme se vypravili do Ledče nad Sázavou.

V kategorii minižáků bohužel startovalo jen pět družstev (z toho dvě z VM), a tak se hrálo systémem každý s každým, hrací doba byla 2x10 minut. V přípravce hrálo celkem sedm týmu každý s každým, jeden zápas trval deset minut.

Minižáci

VM A – i když jsme na tomto turnaji postrádali několik stálých hráčů prvního týmu, kluci s přehledem vyhráli všechny čtyři zápasy. Celkové skóre 129:44 mluví za vše... Ve velmi dobrém světle se ukázal Jarda Pavlíček. Branku pozorně strážil Tom Kučera. Výborné je, že každý hráč dal minimálně šest branek.

Sestava a branky: Robin Koudela (48), Jakub Uchytil (25), Vojtěch Bradáč (12), Benjamin Rosa (11), František Hlaváč (10), Pavel Kotouček (8), Tomáš Kučera (7), Jarda Pavlíček (6)

VM B – kluci z věkově mladšího týmu vyhráli jeden zápas. V prvním poločase prvního zápasu byli kluci myšlenkami ještě asi v autobuse nebo v bufetu, ale po důrazné domluvě předváděli po zbytek turnaje pěknou hru s hezkými kombinacemi. V brance se dařilo Tobiáši Kiečovi a velmi povedený turnaj zažil Luboš Izdný. Jen tak dál...

Sestava a branky: Tobiáš Kieč – Luboš Izdný (14), David Slabý (13), Denis Vik (10), Petr Zezula (8), Štěpán Čermák (8), David Dřímal (6), Jáchym Onderka (4), Alan Marek (2)

Přípravka

VM – naši nejmenší kluci odehráli také velice povedený turnaj. Ze šesti utkání prohráli jen jednou a to smolně o jeden gól. Jinak jsme si výhru v klidu pohlídali. Od minulého turnaje se výrazně zlepšila produktivita, gól vsítilo celkem sedm hráčů. Střelecky se dařilo nejzkušenějšímu hráči přípravky Martinu Dobejvalovi a branku si opět dobře ohlídal Marek Uchytil.

Sestava a branky: Marek Uchytil (2) - Martin Dobejval (49), Ondřej Trifanov (7), Michal Badalík (3), Vít Smejkal (2), Jakub Chalupa (1), Lukáš Trifanov (1), David Vávra, Jakub Kocourek

Trenéři: Petr Kaštan a Vlaďka Horáková

Autor: Petr Kaštan, Vlaďka Horáková